Stokta
IR
IR2104PBF - IC-2104 HALF-BRIDGE DRIVER DIP8 IR
₺157.88
Vergisiz Fiyat: ₺131.56
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Güç Sürücü Entegreleri |
| Üretici Firma | IR |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | NRND |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP8 |
| Besleme Voltajı | 10 to 20 V |
| Çıkış Akımı | 210 mA |
| Güç Sürücüsü Tipi | IC-Gate Driver |
| Giriş (Gate, Motor) Tipi | Non-Inverting |
| Yükselme / Düşme Süresi | 680 ns |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Half Bridge Mosfet and IGBT Driver |
IR2104PBF - IC-2104 HALF-BRIDGE DRIVER DIP8 IR
₺157.88
