Stokta
STM
HVLED815PFTR - IC-815 LED DRIVER ACDC OFFLINE SWITCHER PWM DIMMIN
₺87.92
Vergisiz Fiyat: ₺73.27
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | LED Display Sürücü Entegreleri |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SO16 |
| Sürücü Tipi | IC-LED Driver |
| Besleme Voltajı | 11.5 to 23 V |
| Çıkış Voltajı | N/A |
| Çıkış Akımı | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +150 °C |
| Özellikler | Offline LED Driver with Primary-Sensing and High Power Factor up to 15W |
HVLED815PFTR - IC-815 LED DRIVER ACDC OFFLINE SWITCHER PWM DIMMIN
₺87.92
