Stokta
HOLTEK
HT7463B - IC-7463 600Ma 52V SOT23-6 STEP DOWN CONVERTER
₺12.09
Vergisiz Fiyat: ₺10.08
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | DC-DC Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | HOLTEK |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT23-6 |
| Çıkış Tipi | Adjustable |
| Anahtarlama Fonksiyonu | Step-Down |
| Giriş Voltajı | 4.5 to 52 V |
| Çıkış Voltajı | 1 to 47 V |
| Çıkış Akımı | 600 mA |
| Anahtarlama Frekansı | 550 kHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 52V/600mA, 1.25MHz/550kHz Asynchronous Step Down Converter |
HT7463B - IC-7463 600Ma 52V SOT23-6 STEP DOWN CONVERTER
₺12.09
