Stokta Yok
ONS (FAIRCHILD)
FSL136HR - IC-136 OFFLINE SWITCH FLYBACK 8DIP
₺53.43
Vergisiz Fiyat: ₺44.52
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | AC-DC Çevirici ve Offline Switch Entegreleri |
| Üretici Firma | ONS (FAIRCHILD) |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | END OF LIFE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP8 |
| Güç | 26 W |
| Kırılma Voltajı | 650 V |
| Anahtarlama Frekansı | 100 kHz |
| Çıkış İzolasyonu | Isolated |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +105 °C |
| Özellikler | Green Mode Power Switch |
FSL136HR - IC-136 OFFLINE SWITCH FLYBACK 8DIP
₺53.43
Hızlı Stok Bilgisi Al
