Stokta
ONS (FAIRCHILD)
FAN7930BMX-G - IC-7930 PFC CONTROLLER SOP-8 FSC
₺36.56
Vergisiz Fiyat: ₺30.47
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Güç Faktörü Düzeltme (PFC) |
| Üretici Firma | ONS (FAIRCHILD) |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| PFC Modu | Critical Conduction |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOP8 |
| Besleme Voltajı | 13 to 20 V |
| Başlangıç Akımı | 120 uA |
| Anahtarlama Frekansı | 250 to 350 kHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Critical Conduction Mode PFC Controller |
FAN7930BMX-G - IC-7930 PFC CONTROLLER SOP-8 FSC
₺36.56
