Stokta
ONS
FAN73833MX - IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 8SOIC
₺81.99
Vergisiz Fiyat: ₺68.32
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Güç Sürücü Entegreleri |
| Üretici Firma | ONS |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC8 |
| Besleme Voltajı | 11 to 20 V |
| Çıkış Akımı | 350 mA, 650 mA |
| Güç Sürücüsü Tipi | IC-Gate Driver |
| Giriş (Gate, Motor) Tipi | IGBT, N-Channel MOSFET |
| Yükselme / Düşme Süresi | 50 ns, 30 ns |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +150 °C |
| Özellikler | Half-Bridge Gate-Drive IC |
FAN73833MX - IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 8SOIC
₺81.99
