Stokta
ONS
FAN3213TMX - IC-3213 GATE DRVR LOW-SIDE 8SOIC HI-SPEED
₺74.23
Vergisiz Fiyat: ₺61.86
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Güç Sürücü Entegreleri |
| Üretici Firma | ONS |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | END OF LIFE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC8 |
| Besleme Voltajı | 4.5 to 18 V |
| Çıkış Akımı | 5 A, 5 A |
| Güç Sürücüsü Tipi | IC-Gate Driver |
| Giriş (Gate, Motor) Tipi | N-Channel MOSFET |
| Yükselme / Düşme Süresi | 12 ns, 9 ns |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
| Özellikler | Dual-4 A, High-Speed, Low-Side Gate Drivers |
FAN3213TMX - IC-3213 GATE DRVR LOW-SIDE 8SOIC HI-SPEED
₺74.23
