Stokta
ALTERA
ER2120QI - IC-2120 QI REG BUCK ADJ 2A 24QFN
₺1,244.75
Vergisiz Fiyat: ₺1,037.29
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | DC-DC Voltaj Kontrolörleri |
| Üretici Firma | ALTERA |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | QFN24 |
| Besleme Voltajı | 5.5 to 14 V |
| Maksimum Frekans | 1.2 MHz |
| Çalışma Döngüsü | 76 % |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Synchronous Buck Regulator with Integrated MOSFETs |
ER2120QI - IC-2120 QI REG BUCK ADJ 2A 24QFN
₺1,244.75
