Stokta
TEXAS
DRV8837CDSGR - IC-8837 HALF-BRIDGE DRVR PWM 8WSON
₺25.34
Vergisiz Fiyat: ₺21.12
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Güç Sürücü Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | WSON8 |
| Besleme Voltajı | 1.8 to 7 V |
| Çıkış Akımı | 1 A |
| Güç Sürücüsü Tipi | IC-Motor Driver |
| Giriş (Gate, Motor) Tipi | Power Mosfet |
| Yükselme / Düşme Süresi | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 1-A Low-Voltage H-Bridge Driver |
DRV8837CDSGR - IC-8837 HALF-BRIDGE DRVR PWM 8WSON
₺25.34
