Stokta
TEXAS
DRV8833PWR - IC-8833 MOTOR DRIVER PAR TSSOP16
₺101.47
Vergisiz Fiyat: ₺84.56
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Güç Sürücü Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TSSOP16 |
| Besleme Voltajı | 2.7 to 10.8 V |
| Çıkış Akımı | 1.5 A |
| Güç Sürücüsü Tipi | IC-Half Bridge Driver |
| Giriş (Gate, Motor) Tipi | PWM Half Bridge |
| Yükselme / Düşme Süresi | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +150 °C |
| Özellikler | Dual H-Bridge Motor Driver |
DRV8833PWR - IC-8833 MOTOR DRIVER PAR TSSOP16
₺101.47
