Stokta
DK
DK501/SOP-8 - IC-501 OFF-LINE SWITCH MODE POWER CONTR. BUCK SOP8
₺18.74
Vergisiz Fiyat: ₺15.62
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | AC-DC Çevirici ve Offline Switch Entegreleri |
| Üretici Firma | DK |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOP8 |
| Güç | N/A |
| Kırılma Voltajı | 700 V |
| Anahtarlama Frekansı | 62.5 kHz |
| Çıkış İzolasyonu | Non Isolated |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Adjustable non-Isolated BUCK Switching Power Supply Chip |
DK501/SOP-8 - IC-501 OFF-LINE SWITCH MODE POWER CONTR. BUCK SOP8
₺18.74
