Stokta
CYT
CYT1000A - IC-LED LINEAR CONSTANT CURRENT
₺4.89
Vergisiz Fiyat: ₺4.07
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | LED Display Sürücü Entegreleri |
| Üretici Firma | CYT |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOP8 EP |
| Sürücü Tipi | IC-LED Driver |
| Besleme Voltajı | N/A |
| Çıkış Voltajı | 250 V |
| Çıkış Akımı | 60 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +120 °C |
| Özellikler | Linear Constant Current IC |
CYT1000A - IC-LED LINEAR CONSTANT CURRENT
₺4.89
