Stokta
TEXAS
CSD95495QVM - IC-95495 HALF BRIDGE DRIVER 50A 18VSON
₺131.84
Vergisiz Fiyat: ₺109.87
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Güç Sürücü Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | NRND |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | VSON18 |
| Besleme Voltajı | 4.5 to 5.5 V |
| Çıkış Akımı | 50 A |
| Güç Sürücüsü Tipi | IC-Gate Driver |
| Giriş (Gate, Motor) Tipi | N/A |
| Yükselme / Düşme Süresi | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Synchronous Buck NexFET Smart Power Stage |
CSD95495QVM - IC-95495 HALF BRIDGE DRIVER 50A 18VSON
₺131.84
