Stokta
IXYS
CPC9909NTR - IC-9909 LED DRIVER OFFLINE SOIC8
₺171.99
Vergisiz Fiyat: ₺143.32
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | LED Display Sürücü Entegreleri |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC8 |
| Sürücü Tipi | IC-LED Driver |
| Besleme Voltajı | 8 to 550 V |
| Çıkış Voltajı | N/A |
| Çıkış Akımı | 0.6 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | High Efficiency, Off-Line, High Brightness LED Driver |
CPC9909NTR - IC-9909 LED DRIVER OFFLINE SOIC8
₺171.99
