Stokta
IXYS CLARE
CPC7524B - IC-7524 ANALOG SWITCH ARRAY DUAL SOIC28
₺439.32
Vergisiz Fiyat: ₺366.10
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Power Switch Entegreleri |
| Üretici Firma | IXYS CLARE |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC28 |
| Besleme Voltajı | 3 to 3.6 V |
| Çıkış Akımı (Maks) | 3 mA |
| Kanal Sayısı | 4 |
| Çıkış Tipi | N/A |
| Giriş Voltajı | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +110 °C |
| Özellikler | Quad High Voltage Isolated Analog Switch Array |
CPC7524B - IC-7524 ANALOG SWITCH ARRAY DUAL SOIC28
₺439.32
