Stokta Yok
CONSONANCE
CN3791 - IC-3791 CHARGER BATTERY LI-ON 6-DFN
₺24.85
Vergisiz Fiyat: ₺20.71
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Batarya Yönetimi Entegreleri |
| Üretici Firma | CONSONANCE |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SSOP10 |
| Besleme Voltajı | 4.5 to 28 V |
| Çıkış Akımı | 4 A |
| Fonksiyon | Battery Charger |
| Pil Tipi | Li-Ion |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 4A, StandAlone Li-ion Battery Charger IC with Photovoltaic Cell MPPT Function |
CN3791 - IC-3791 CHARGER BATTERY LI-ON 6-DFN
₺24.85
Hızlı Stok Bilgisi Al
