Stokta
CHIPLINK
CL9193A12L5M - IC-9193 V.REG.SOT23-5
₺8.11
Vergisiz Fiyat: ₺6.76
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Lineer Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | CHIPLINK |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT23-5 |
| Regülatör Tipi | Fixed |
| Giriş Voltajı (Çalışma) | N/A |
| Giriş Voltajı (Maks) | 6 V |
| Çıkış Voltajı | 1.2 V |
| Çıkış Akımı | 300 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Ultra-Low Noise and Ultra-Fast Response LDO Linear Regulator |
CL9193A12L5M - IC-9193 V.REG.SOT23-5
₺8.11
