Stokta
ONS
CAT4238TD-GT3 - IC-4238 LED DRIVER WHITE BACKLIGHT TSOT-5
₺442.30
Vergisiz Fiyat: ₺368.58
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | LED Display Sürücü Entegreleri |
| Üretici Firma | ONS |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TSOT23-5 |
| Sürücü Tipi | IC-LED Driver |
| Besleme Voltajı | 2.8 to 5.5 V |
| Çıkış Voltajı | 38 V |
| Çıkış Akımı | 600 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | High Efficiency 10 LED Boost Converter |
CAT4238TD-GT3 - IC-4238 LED DRIVER WHITE BACKLIGHT TSOT-5
₺442.30
