Stokta
INFINEON
BTS56033LBAAUMA1 - IC-56033 PWR SWITCH N-CHAN 2:3 TSON-24
₺377.15
Vergisiz Fiyat: ₺314.29
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Power Switch Entegreleri |
| Üretici Firma | INFINEON |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TSON24-3 |
| Besleme Voltajı | 3.8 to 5.5 V |
| Çıkış Akımı (Maks) | N/A |
| Kanal Sayısı | 6 |
| Çıkış Tipi | High Side |
| Giriş Voltajı | 5.5 to 28 V |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +150 °C |
| Özellikler | Automotive, AEC-Q100 |
BTS56033LBAAUMA1 - IC-56033 PWR SWITCH N-CHAN 2:3 TSON-24
₺377.15
