Stokta
ROHM
BD9G341AEFJ-E2 - IC-9G341A REG BUCK ADJ 3A 8HTSOP
₺103.90
Vergisiz Fiyat: ₺86.59
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | DC-DC Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | ROHM |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | HTSOP-J8 |
| Çıkış Tipi | Adjustable |
| Anahtarlama Fonksiyonu | Step-Down |
| Giriş Voltajı | 12 to 76 V |
| Çıkış Voltajı | 1 to 76 V |
| Çıkış Akımı | 3 A |
| Anahtarlama Frekansı | 50 to 750 kHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 12V to 76V Input Voltage Range 3A Output Current 1CH Buck Converter Integrated FET |
BD9G341AEFJ-E2 - IC-9G341A REG BUCK ADJ 3A 8HTSOP
₺103.90
