Stokta
ROHM
BD6220F-E2 - IC-6220 MOTOR DRIVER SOP8
₺100.58
Vergisiz Fiyat: ₺83.82
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Güç Sürücü Entegreleri |
| Üretici Firma | ROHM |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | NRND |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOP8 |
| Besleme Voltajı | 6 to 15 V |
| Çıkış Akımı | 500 mA |
| Güç Sürücüsü Tipi | IC-Half Bridge Driver |
| Giriş (Gate, Motor) Tipi | Power Mosfet |
| Yükselme / Düşme Süresi | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | DC Brush Motor Drivers |
BD6220F-E2 - IC-6220 MOTOR DRIVER SOP8
₺100.58
