Stokta Yok
INFINEON
BCR420U-E6327 - IC-420 LED DRIVER 0.2A SC-74 SMD INFINEON
₺9.55
Vergisiz Fiyat: ₺7.96
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | LED Display Sürücü Entegreleri |
| Üretici Firma | INFINEON |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | END OF LIFE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SC74-6 |
| Sürücü Tipi | IC-LED Driver |
| Besleme Voltajı | 4.5 to 40 V |
| Çıkış Voltajı | 40 V |
| Çıkış Akımı | 150 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -65 °C ~ +150 °C |
| Özellikler | Led Driver |
BCR420U-E6327 - IC-420 LED DRIVER 0.2A SC-74 SMD INFINEON
₺9.55
Hızlı Stok Bilgisi Al
