Stokta
X-POWERS
AXP209 - IC-209 ENHANCED SINGLE CELL LI-BATTERY QFN48
₺393.26
Vergisiz Fiyat: ₺327.72
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Batarya Yönetimi Entegreleri |
| Üretici Firma | X-POWERS |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | QFN48 |
| Besleme Voltajı | 3.3 V |
| Çıkış Akımı | 30 mA |
| Fonksiyon | Power Management |
| Pil Tipi | Li-Ion, Li-Polymer |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +130 °C |
| Özellikler | Single Cell Li-Battery and Power System Management IC |
AXP209 - IC-209 ENHANCED SINGLE CELL LI-BATTERY QFN48
₺393.26
