Stokta
AXELITE
AX3007ESA - IC-3007 SWITCHING BUCK REG. ADJ SOP-8L
₺30.46
Vergisiz Fiyat: ₺25.39
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | DC Anahtarlamalı Step Down Regülatörleri |
| Üretici Firma | AXELITE |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOP8 EP |
| Giriş Voltajı | Up to 40 V |
| Çıkış Akımı | 2 A |
| Çıkış Voltajı 1 | 1.23 to 38.5 V |
| Çıkış Voltajı 2 | None |
| Çıkış Voltajı 3 | None |
| Çıkış Sayısı | N/A |
| Anahtarlama Frekansı | 150 kHz |
| Verimlilik | N/A |
| Güç | N/A |
| İzolasyon | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | N/A |
AX3007ESA - IC-3007 SWITCHING BUCK REG. ADJ SOP-8L
₺30.46
