Stokta Yok
MICROCHIP
ATM90E36A-AU-R - IC-90E36 ENERGY METER 1.8V/3V 48TQFP
₺359.60
Vergisiz Fiyat: ₺299.66
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Enerji Ölçümleme Entegreleri |
| Üretici Firma | MICROCHIP |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TQFP48 |
| Besleme Voltajı | 2.8 to 3.6 V |
| Besleme Akımı | 23 mA |
| I/O Voltajı (Yüksek/Düşük) | 3.6 V, 0.8 V |
| Ölçüm Hatası | 0.5 % |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Enhanced Poly-Phase High-Performance Wide-Span Energy Metering IC |
ATM90E36A-AU-R - IC-90E36 ENERGY METER 1.8V/3V 48TQFP
₺359.60
Hızlı Stok Bilgisi Al
