Stokta Yok
DIODES
AP8803WTG-7 - IC-8803 LED DRIVER RGLTR DIM TSOT23-5
₺63.82
Vergisiz Fiyat: ₺53.18
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | LED Display Sürücü Entegreleri |
| Üretici Firma | DIODES |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TSOT23-5 |
| Sürücü Tipi | IC-LED Driver |
| Besleme Voltajı | 8 to 30 V |
| Çıkış Voltajı | N/A |
| Çıkış Akımı | 1 A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | 30V 1A Buck Led Driver |
AP8803WTG-7 - IC-8803 LED DRIVER RGLTR DIM TSOT23-5
₺63.82
Hızlı Stok Bilgisi Al
