Stokta Yok
DIODES
AP2501M8-13 - IC-2501 PWR SW USB 8MSOP
₺20.91
Vergisiz Fiyat: ₺17.43
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Power Switch Entegreleri |
| Üretici Firma | DIODES |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | MSOP8 |
| Besleme Voltajı | Not Required |
| Çıkış Akımı (Maks) | 2.5 A |
| Kanal Sayısı | 1 |
| Çıkış Tipi | High Side |
| Giriş Voltajı | 2.7 to 5.5 V |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Power Switch/Driver 1:1 P-Channel 2.5A 8-MSOP |
AP2501M8-13 - IC-2501 PWR SW USB 8MSOP
₺20.91
Hızlı Stok Bilgisi Al
