Stokta
DIODES
AP2127K-1.8TRG1 - IC-2127 REG LINEAR POS 6V 300mA SOT-23-5
₺6.11
Vergisiz Fiyat: ₺5.09
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Lineer Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | DIODES |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT23-5 |
| Regülatör Tipi | Positive Fixed |
| Giriş Voltajı (Çalışma) | 2.5 to 6 V |
| Giriş Voltajı (Maks) | N/A |
| Çıkış Voltajı | 1.8 V |
| Çıkış Akımı | 300 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 300mA High Speed, Extremely Low Noise CMOS LDO Regulator |
AP2127K-1.8TRG1 - IC-2127 REG LINEAR POS 6V 300mA SOT-23-5
₺6.11
