Stokta
ALPHA&OMEGA
AOZ1284PI - IC-1284 REG BUCK ADJ 4A 8SO
₺58.14
Vergisiz Fiyat: ₺48.45
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | DC-DC Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | ALPHA&OMEGA |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SO8 Power Pad |
| Çıkış Tipi | Adjustable |
| Anahtarlama Fonksiyonu | Step-Down |
| Giriş Voltajı | 3 to 36 V |
| Çıkış Voltajı | 0.8 to 30.6 V |
| Çıkış Akımı | 4 A |
| Anahtarlama Frekansı | 200 kHz to 1 MHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 4A Simple Buck Regulator |
AOZ1284PI - IC-1284 REG BUCK ADJ 4A 8SO
₺58.14
