Stokta
ALPHA&OMEGA
AOZ1016AI - IC-1016 REG BUCK ADJ 2A SOIC8
₺85.77
Vergisiz Fiyat: ₺71.48
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | DC-DC Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | ALPHA&OMEGA |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC8 |
| Çıkış Tipi | Adjustable |
| Anahtarlama Fonksiyonu | Step-Down |
| Giriş Voltajı | 4.5 to 16 V |
| Çıkış Voltajı | 0.8 to16 V |
| Çıkış Akımı | 2 A |
| Anahtarlama Frekansı | 500 kHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Simple Buck Regulator |
AOZ1016AI - IC-1016 REG BUCK ADJ 2A SOIC8
₺85.77
