Stokta
TEXAS
AMC6821SDBQR - IC-6821 TEMP MONTR/PWM FANCTRL 16SSOP
₺154.99
Vergisiz Fiyat: ₺129.16
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Termal Yönetim Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SSOP16 |
| Besleme Voltajı | 2.7 to 5.5 V |
| Sensör Tipi | Internal and External |
| Sıcaklık Algılama | -40 °C ~ +125 °C |
| Çıkış Tipi | SMBus |
| Kesinlik | ±3 °C |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Intelligent Temperature Monitor and PWM Fan Controller |
AMC6821SDBQR - IC-6821 TEMP MONTR/PWM FANCTRL 16SSOP
₺154.99
