Stokta
ALLEGRO
A4988SETTR-T - IC-4988 MOTOR DRIVER PAR 28QFN
₺58.47
Vergisiz Fiyat: ₺48.72
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Güç Sürücü Entegreleri |
| Üretici Firma | ALLEGRO |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | QFN28 |
| Besleme Voltajı | 3 to 5.5 V |
| Çıkış Akımı | 2 A |
| Güç Sürücüsü Tipi | IC-Motor Driver, Controller |
| Giriş (Gate, Motor) Tipi | Bipolar |
| Yükselme / Düşme Süresi | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +150 °C |
| Özellikler | DMOS Microstepping Driver with Translator and OverCurrent Protection |
A4988SETTR-T - IC-4988 MOTOR DRIVER PAR 28QFN
₺58.47
