Stokta
ALLEGRO
A2982SLWTR-T - IC-2982SLWTR-T C SOURCE DRIVER 8CHAN SOIC-20 SMD
₺87.18
Vergisiz Fiyat: ₺72.65
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Power Switch Entegreleri |
| Üretici Firma | ALLEGRO |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC20 |
| Besleme Voltajı | Not Required |
| Çıkış Akımı (Maks) | 500 mA |
| Kanal Sayısı | 8 |
| Çıkış Tipi | High Side |
| Giriş Voltajı | 5 to 50 V |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 8 Channel Source Driver |
A2982SLWTR-T - IC-2982SLWTR-T C SOURCE DRIVER 8CHAN SOIC-20 SMD
₺87.18
