Stokta
WING SHING
78L15ACZ - IC-78L15 V.REG. +15V 0.1A TO92 WING SHING
₺5.69
Vergisiz Fiyat: ₺4.74
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Lineer Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | WING SHING |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO92-3 |
| Regülatör Tipi | Positive Fixed |
| Giriş Voltajı (Çalışma) | 17.5 to 30 V |
| Giriş Voltajı (Maks) | N/A |
| Çıkış Voltajı | 15 V |
| Çıkış Akımı | 100 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +70 °C |
| Özellikler | Positive Voltage Regulators |
78L15ACZ - IC-78L15 V.REG. +15V 0.1A TO92 WING SHING
₺5.69
