Stokta
UTC
78L05G-AB3-R - IC-78L05 V.REG.5V SOT89 SMD
₺4.60
Vergisiz Fiyat: ₺3.84
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Lineer Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | UTC |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT89-3 |
| Regülatör Tipi | Positive Fixed |
| Giriş Voltajı (Çalışma) | 10 to 20 V |
| Giriş Voltajı (Maks) | N/A |
| Çıkış Voltajı | 5 V |
| Çıkış Akımı | 100 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 3-Terminals 0.1A Positive Voltage Regulator |
78L05G-AB3-R - IC-78L05 V.REG.5V SOT89 SMD
₺4.60
