Stokta
INFINEON
2EDS8265HXUMA1 - IC-8265 GATE DRVR HALF-BRIDG DSO16-30
₺441.01
Vergisiz Fiyat: ₺367.51
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Güç Sürücü Entegreleri |
| Üretici Firma | INFINEON |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | PG-DSO16-30 |
| Besleme Voltajı | 20 V |
| Çıkış Akımı | 4 A, 8 A |
| Güç Sürücüsü Tipi | IC-Gate Driver |
| Giriş (Gate, Motor) Tipi | N-Channel, P-Channel MOSFET |
| Yükselme / Düşme Süresi | 6.5 ns, 4.5 ns |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Fast, Robust, Dual-Channel, Functional and Reinforced Isolated Mosfet Gate-Driver with Accurate and Stable Timing |
2EDS8265HXUMA1 - IC-8265 GATE DRVR HALF-BRIDG DSO16-30
₺441.01
