Stokta
STM
STM8L051F3P6TR - IC-8L051 MCU 8BIT 8K FLASH TSSOP20
₺198.27
Vergisiz Fiyat: ₺165.22
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| SKU / Model | STM8L051F3P6TR |
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Mikroişlemciler |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TSSOP20 |
| Bellek Türü | FLASH |
| Program Bellek Boyutu | 8 kB |
| RAM Boyutu | 1 kB |
| EEPROM Boyutu | 256 B |
| Besleme Voltajı | 1.8 to 3.6 V |
| Bit Sayısı | 8 Bit |
| Frekans | 16 MHz |
| Hız | N/A |
| I/O Sayısı | 18 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 8-Bit Microcontrollers 8 KB Flash 256 Byte EEPROM RTC USART I2C SPI ADC |
STM8L051F3P6TR - IC-8L051 MCU 8BIT 8K FLASH TSSOP20
₺198.27
