Stokta
STM
STM32F405RGT6 - IC-32F405R MCU 32BIT 1MB FLASH 64LQFP
₺249.73
Vergisiz Fiyat: ₺208.11
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| SKU / Model | STM32F405RGT6 |
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Mikroişlemciler |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | LQFP64 |
| Bellek Türü | FLASH |
| Program Bellek Boyutu | 1 MB |
| RAM Boyutu | 192 kB |
| EEPROM Boyutu | None |
| Besleme Voltajı | 1.8 to 3.6 V |
| Bit Sayısı | 32 Bit |
| Frekans | 168 MHz |
| Hız | N/A |
| I/O Sayısı | 51 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | ARM M4 32b MCU+FPU, 210DMIPS, 1MB Flash/192+4KB RAM, USB OTG HS/FS, Ethernet |
STM32F405RGT6 - IC-32F405R MCU 32BIT 1MB FLASH 64LQFP
₺249.73
