Stokta
NXP
LPC2388FBD144,551 - IC-2388 MCU FLASH 512KB 16BIT 144LQFP
₺1,249.03
Vergisiz Fiyat: ₺1,040.86
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| SKU / Model | LPC2388FBD144,551 |
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Mikroişlemciler |
| Üretici Firma | NXP |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | LQFP144 (20x20mm) |
| Bellek Türü | FLASH |
| Program Bellek Boyutu | 512 kB |
| RAM Boyutu | 98 kB |
| EEPROM Boyutu | None |
| Besleme Voltajı | 3 to 3.6 V |
| Bit Sayısı | 16/32 Bit |
| Frekans | 72 MHz |
| Hız | N/A |
| I/O Sayısı | 104 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 16/32-Bit MCU 512 kB Flash with ISP/IAP USB 2.0 OTG CAN and 10-Bit ADC/DAC |
LPC2388FBD144,551 - IC-2388 MCU FLASH 512KB 16BIT 144LQFP
₺1,249.03
