Stokta
RENESAS
UPD78F0513AGA(S)-GAM-AX - IC-78F0513 MCU 8BIT 32KB FLASH LQFP48
₺170.78
Vergisiz Fiyat: ₺142.31
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Mikroişlemciler |
| Üretici Firma | RENESAS |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | NRND |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | LQFP48 (7x7mm) |
| Besleme Voltajı | 1.8 to 5.5 V |
| Bellek Türü | FLASH |
| Bit Sayısı | 8 Bit |
| Hız | 20 MHz |
| Program Bellek Boyutu | 32 kB |
| RAM Boyutu | 1 kB |
| I/O Sayısı | 41 |
| EEPROM Boyutu | None |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Kullanılabilir | N/A |
| Özellikler | 32KB 8Bit Flash MCU |
UPD78F0513AGA(S)-GAM-AX - IC-78F0513 MCU 8BIT 32KB FLASH LQFP48
₺170.78
