Stokta
TEXAS
TMS320LF2406APZA - IC-320LF2406APZA 16BIT DSP MCU PQFP-G100 TI
₺1,794.87
Vergisiz Fiyat: ₺1,495.73
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Mikroişlemciler |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | NRND |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | LQFP100 (14x14mm) |
| Besleme Voltajı | 3 to 3.6 V |
| Bellek Türü | FLASH |
| Bit Sayısı | 16 Bit |
| Hız | 40 MHz |
| Program Bellek Boyutu | 64 KB (32 K x 16) |
| RAM Boyutu | 5 kB |
| I/O Sayısı | 41 |
| EEPROM Boyutu | None |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Kullanılabilir | N/A |
| Özellikler | Digital Signal Processor Controller |
TMS320LF2406APZA - IC-320LF2406APZA 16BIT DSP MCU PQFP-G100 TI
₺1,794.87
