Stokta
TEXAS
TMS320F28335PGFA - IC-320 MCU,32BIT,512K FLASH,DELFINO,176LQFP TI
₺0.00
Vergisiz Fiyat: ₺0.00
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Mikroişlemciler |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | LQFP176 (24x24mm) |
| Bit Sayısı | 32 Bit |
| Hız | 150 MHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
TMS320F28335PGFA - IC-320 MCU,32BIT,512K FLASH,DELFINO,176LQFP TI
₺0.00
