Stokta
TEXAS
TM4C123GH6PMI - IC-4C123 MCU 32BIT 256KB FLASH 64LQFP
₺699.57
Vergisiz Fiyat: ₺582.97
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Mikroişlemciler |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | LQFP64 |
| Bellek Türü | FLASH |
| Program Bellek Boyutu | 256 kB |
| RAM Boyutu | 32 kB |
| EEPROM Boyutu | 2 KB |
| Besleme Voltajı | 1.08 to 3.63 V |
| Bit Sayısı | 32 Bit |
| Frekans | 80 MHz |
| Hız | N/A |
| I/O Sayısı | 43 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Microcontrollers |
TM4C123GH6PMI - IC-4C123 MCU 32BIT 256KB FLASH 64LQFP
₺699.57
