Stokta
TEXAS
TM4C123AH6PMI - IC-4C123AH6PMI MCU 32BIT 256KB FLASH 64LQFP TI
₺342.39
Vergisiz Fiyat: ₺285.32
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Mikroişlemciler |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | LQFP64 (10x10mm) |
| Besleme Voltajı | 1.08 to 3.63 V |
| Bellek Türü | FLASH |
| Bit Sayısı | 32 Bit |
| Hız | 80 MHz |
| Program Bellek Boyutu | 256 kB |
| RAM Boyutu | 32 kB |
| I/O Sayısı | 49 |
| EEPROM Boyutu | 2 KB |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Kullanılabilir | N/A |
| Özellikler | Low Power, Tiva C Series Microcontrollers with High Performance ARM Cortex-M4-Based Architecture |
TM4C123AH6PMI - IC-4C123AH6PMI MCU 32BIT 256KB FLASH 64LQFP TI
₺342.39
