Stokta
STM
STM8L052C6T6 - IC-STM8L052C6T MCU 8BIT 32KB FLASH 48LQFP ST
₺95.47
Vergisiz Fiyat: ₺79.56
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Mikroişlemciler |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | LQFP48 (7x7mm) |
| Besleme Voltajı | 2.95 to 5.5 V |
| Bellek Türü | FLASH |
| Bit Sayısı | 8 Bit |
| Hız | 16 MHz |
| Program Bellek Boyutu | 32 kB |
| RAM Boyutu | 2 kB |
| I/O Sayısı | 41 |
| EEPROM Boyutu | 256 B |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Kullanılabilir | NUVOTON ML51LD1AE |
| Özellikler | 8-Bit Ultra Power, EEPROM ,RTC,LCD,Timers,USART,SPI,IDC |
STM8L052C6T6 - IC-STM8L052C6T MCU 8BIT 32KB FLASH 48LQFP ST
₺95.47
