Stokta
STM
STM8L051F3P6 - IC-8L051 8BIT ULTRALOW POWER MCU TSSOP20 ST
₺43.02
Vergisiz Fiyat: ₺35.85
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Mikroişlemciler |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TSSOP20 (4.40mm) |
| Besleme Voltajı | 1.8 to 3.6 V |
| Bellek Türü | FLASH |
| Bit Sayısı | 8 Bit |
| Hız | 16 MHz |
| Program Bellek Boyutu | 8 kB |
| RAM Boyutu | 1 kB |
| I/O Sayısı | 18 |
| EEPROM Boyutu | 256 B |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Kullanılabilir | NUVOTON ML51FB9AE |
| Özellikler | 8-Bit Ultra Power, EEPROM ,RTC,LCD,Timers,USART,SPI,IDC |
STM8L051F3P6 - IC-8L051 8BIT ULTRALOW POWER MCU TSSOP20 ST
₺43.02
