Stokta
STM
STM32U575CIT6Q - IC-32U575 MCU 32BIT 2MB FLASH 48LQFP
₺993.92
Vergisiz Fiyat: ₺828.27
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Mikroişlemciler |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | LQFP48 (7x7mm) |
| Besleme Voltajı | 1.71 to 3.6 V |
| Bellek Türü | FLASH |
| Bit Sayısı | 32 Bit |
| Hız | 160 MHz |
| Program Bellek Boyutu | 2 MB |
| RAM Boyutu | 784 kB |
| I/O Sayısı | 33 |
| EEPROM Boyutu | None |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Kullanılabilir | N/A |
| Özellikler | Ultra-Low-Power Arm Cortex-M33 32-Bit MCU+TrustZone+FPU, 240 DMIPS, Up to 2 MB Flash memory, 786 KB SRAM |
STM32U575CIT6Q - IC-32U575 MCU 32BIT 2MB FLASH 48LQFP
₺993.92
