Stokta
STM
STM32L073RZT6 - IC-32L073R MCU 32BIT 192KB FLASH 64LQFP
₺158.36
Vergisiz Fiyat: ₺131.97
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Mikroişlemciler |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | LQFP64 |
| Besleme Voltajı | 1.8 to 3.6 V |
| Bellek Türü | FLASH |
| Bit Sayısı | 32 Bit |
| Hız | 32 MHz |
| Program Bellek Boyutu | 192 kB |
| RAM Boyutu | 20 kB |
| I/O Sayısı | 51 |
| EEPROM Boyutu | 6 KB |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Kullanılabilir | N/A |
| Özellikler | 32-Bit MCU ARM M0+, Up to 192KB Flash, 20KB SRAM, 6KB EEPROM, LCD, USB, ADC, DACs |
STM32L073RZT6 - IC-32L073R MCU 32BIT 192KB FLASH 64LQFP
₺158.36
