Stokta Yok
STM
STM32G474VCT6 - IC-32G474 32BIT 256KB FLASH 100LQFP
₺229.78
Vergisiz Fiyat: ₺191.49
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Mikroişlemciler |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | LQFP100 |
| Bellek Türü | FLASH |
| Program Bellek Boyutu | 256 kB |
| RAM Boyutu | 128 kB |
| EEPROM Boyutu | None |
| Besleme Voltajı | 1.71 to 3.6 V |
| Bit Sayısı | 32 Bit |
| Frekans | 170 MHz |
| Hız | N/A |
| I/O Sayısı | 86 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | ARM Cortex-M4 32-Bit MCU+FPU, 170 MHz/ 213 DMIPS, 128 KB SRAM, Rich Analog, Math acc, 184 ps 12 Chan Hi-Res Timer |
STM32G474VCT6 - IC-32G474 32BIT 256KB FLASH 100LQFP
₺229.78
