Stokta
STM
STM32G070RBT6 - IC-32G070 MCU 32BIT 128KB FLASH 64LQFP
₺67.08
Vergisiz Fiyat: ₺55.90
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Mikroişlemciler |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | LQFP64 |
| Besleme Voltajı | 2 to 3.6 V |
| Bellek Türü | FLASH |
| Bit Sayısı | 32 Bit |
| Hız | 64 MHz |
| Program Bellek Boyutu | 128 kB |
| RAM Boyutu | 36 kB |
| I/O Sayısı | 59 |
| EEPROM Boyutu | None |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Kullanılabilir | N/A |
| Özellikler | ARM Cortex-M0+ 32-Bit MCU, 128 KB Flash, 36 KB RAM, 4x USART, Timers, ADC, Communication I/Fs |
STM32G070RBT6 - IC-32G070 MCU 32BIT 128KB FLASH 64LQFP
₺67.08
